Astranova Pascal 5 Sc (50 Ml) - Kokusuz Genel Haşere Ilacı
TEK UYGULAMA İLE HAFTALARCA SÜREN RAHATLIK!! PASCAL 5 SC - KOKUSUZ, KONSANTRE HAŞERE İLACI (50 ML) Karınca, bit, pire, kene, tahtakurusu, sinek, karasinek, sivrisinek, çıyan, kırkayak, akrep, hamam böceği, kalorifer böceği, tatarcık gibi uçan ve yürüyen bütün haşereler üzerinde etkilidir. Konsantre haldeki Pascal 5 SC yi gerek kapalı gerekse açık alanlarda güvenli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kesinlikle koku yapmaz, leke bırakmaz. Özel su bazlı formülasyonu ile insanlar için zararlı değildir. Karanlık ve ılık duvarlara, kapı ve pencere pervazlarına, çatlaklara, kuytu yerlere, dolap altlarına ve kenarlarına, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı arkalarına püskürtme şeklinde sis halinde uygulayabilirsiniz. Uygulama anında ve sonrasında ortamı terk etmeyi gerektirmeyen ilaçlardandır. Bu özelliği sayesinde yaşam alanlarımızda ve kapalı iç mekânlarda kullanıma uygundur. Aynı zamanda açık alanlarda, yazlıklarda veya sitelerde bina dış cephelerine de sıkılabilir. İlaçlamadan sonra alanı kapatmaya gerek yoktur. Mikro kapsül formunda olup ilaçlamadan sonra bile, 15-20 gün boyunca haşerenin ilaçlanmış yüzeye teması halinde, etkisi devam etmektedir. Ayrıntılı açıklamalar ambalaj üzerindeki etikette yer almaktadır. Kullanım sonrasında, ambalaj açıldıktan sonra, hava almayacak ve güneş görmeyecek şekilde, ağzı sıkıca kapatılmak şartıyla muhafaza edilmelidir. KULLANIM ŞEKLİ, HAZIRLANMASI VE DOZU: 50 ml. İlaç toplamda 5 lt su ile karıştırılarak kullanılır. (1 LT SUYA 10 ML) Sivrisinek için 50 ml. ilacı 5 litre suya ilave ediniz. 100 m2 alana uygulanır. m2 ye 25 mg. uygulanır. Karasinek için 20 ml. ilacı 5 litre suya ilave ediniz. 100 m2 alana uygulanır. Hamamböceği için 25 ml. ilacı 5 litre suya ilave ediniz. 100 m2 alana uygulanır. SU İLE KARIŞTIRILIP İLAÇLAMAYA HAZIR HALE GETİRİLMİŞ ÜRÜN EN FAZLA 12 SAAT İÇİNDE KULLANILMALIDIR.

KREDİ KARTI - TAKSİT TABLOSU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Teslimat Süreci Nasıldır?

Teslimat, kargo firması aracılığı ile teslim adresine yapılacaktır. Kargo ücreti 100 Tl ye kadar alıcı tarafından karşılanacaktır. Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim adresinizin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak da kargo firması tarafından size teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Ücret Tutarınız Nedir?

Yurt içi tüm siparişler için kargo ücreti firmasına göre değişiklik göstermekte ve Kargo firmaları tarafından anlaşmalarımıza göre tesbitedilmektedir.

Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; https://marketimden.com/index.php?route=account/return/add adresinden bilgilendirip İade formunu gönderiniz. Gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Kargo firmasına tutanak tutturunuz.

“Hasar Tespit Tutanağı” Nedir?

Hasar Tespit Tutanağı kargonun size geldiği zaman ürününde kırılma, hasar görme, bozulma veya eksik çıkması sonucunda tutulması gereken belgeye verilen addır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus kargoyu teslim almadan yani teslim alma belgesini tam ve sağlam olarak aldım imzalamadan önce kurye ile beraber kargonun içerisinde ürünün eksik, kırık, hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu şekilde kontrol edilip daha sonra ürünü her şey tamam ve tam ise teslim alınmalıdır. Eğer kargoda hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturmak zorundasınız.

Hasar tespit tutanağı ise kargocu ile tutulur. Kurye ile beraber hasar veya eksiklik ne ise o konu hakkında detaylı bir şekilde belgeye dökülerek karşılıklı olarak imzalanır.

Bu şekilde hasar tespit tutanağını tutmuş olursunuz.

Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC a teslimat yapılamamaktadır.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Astranova Pascal 5 Sc (50 Ml) - Kokusuz Genel Haşere Ilacı

  • Marka: ÇAPA TARIM
  • Mağaza Ürün Kodu: MRK710-291021160439
  • Mağaza Stok Durumu: 48
  • 25,00 ₺
  • KDV Hariç: 21,19 ₺

Etiketler: ALFATOKS, 10, SC, 50, Ml, Haşere, İlacı