ÜRÜN TÜKENDİ İlk yardım Malzemesi-Kan Durdurucu-Hızlı yavaş salınımlıTurnike- Taktik Turnike Geniş -SOF TACTİCAL TOURNIQUET 1.5" - SIKMA METAL
Üreticiden:

SOF® Taktik Turnike Geniş (SOF®TT-W), tüm ortamlar için daha etkili, kullanımı kolay bir turnike geliştirmek için son kullanıcı araştırmalarını ve laboratuvar çalışmalarını derleyen kapsamlı bir 24 aylık araştırma girişiminin sonucudur. Yüksek mukavemetli, hafif alaşımlı bileşenler, en zorlu koşullarda ve en geniş uzuvlarda güvenilirlik sağlayan kritik fonksiyon alanlarında kullanılır. Tüm bunlar, ağırlığı% 25 oranında düşürürken başarıldı. Yüksek mukavemetli kanca ve toka arayüzü güvenlik, kuvvet ve uygulama kolaylığı için tasarlanmıştır. Tasarım, turnike kayışının hızlı bir şekilde yönlendirilmesini sağlarken dokuma malzemeyi bir tokadan yeniden geçirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Dokuma ağının yeniden yönlendirilmesi gerekliliğini ortadan kaldırarak, turnikeyi stres altında çalışırken kullanmak daha kolaydır ve uygulama süresini kısaltır, her ikisi de kan kaybının azalmasına ve daha kaliteli hasta bakımına neden olabilir. SOF®TT-W ayrıca gerçek 1 ½ ?? turnike kayışları çoğu standart turnikelere göre daha geniş bir sıkıştırma deseni ya da 1'li turnikeler sunar. daralan bant 1 ½ ?? kol. Bu daha geniş sıkıştırma modeli artmış hasta konforu ve ek arteriyel kompresyon sağlar. Turnike sapı, tek bir yüksek mukavemetli alüminyum çubuk stoku parçasından üretilir. Sapın gücü, neredeyse ürün arızası riskini ortadan kaldırır. Daha sonra, taktik bir ortamda ürünlerin imzasını en aza indirmek için eloksallanır. Her turnike, kendi ekipmanınıza monte etmek için iki adet UV'ye dayanıklı siyah lastik bant ile gönderilir. Özellikler: Gerçek 1 ½ ?? daraltıcı baskı ve hasta rahatlığı için daraltıcı bant. Çabuk bağlanır, çabuk kilitlenen toka tasarımı, bandın yeniden işlenmeden sıkıştığı uzuvların etrafında hızlı bir şekilde yeniden yönlendirilmesini sağlar. Daha düşük profilli, daha hafif alaşımlı bileşenler, sadece metalin ihtiyaç duyduğu gücü ve dayanıklılığı sağlar. Konumdan bağımsız olarak tek uygulama yöntemi. Mevcut SOF® Taktik Turnike'den% 25 daha hafif ve daha kolay saklama için küçültülmüş boyut. ABD Patenti 7,776,064, beklemede olan ek ABD ve yabancı patentler. NSN-6515-01-587-9943 Bekleyen ilave ABD ve yabancı patentler. NSN-6515-01-587-9943 Bekleyen ilave ABD ve yabancı patentler. NSN-6515-01-587-9943

KREDİ KARTI - TAKSİT TABLOSU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Teslimat Süreci Nasıldır?

Teslimat, kargo firması aracılığı ile teslim adresine yapılacaktır. Kargo ücreti 100 Tl ye kadar alıcı tarafından karşılanacaktır. Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim adresinizin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak da kargo firması tarafından size teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Ücret Tutarınız Nedir?

Yurt içi tüm siparişler için kargo ücreti firmasına göre değişiklik göstermekte ve Kargo firmaları tarafından anlaşmalarımıza göre tesbitedilmektedir.

Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; https://marketimden.com/index.php?route=account/return/add adresinden bilgilendirip İade formunu gönderiniz. Gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Kargo firmasına tutanak tutturunuz.

“Hasar Tespit Tutanağı” Nedir?

Hasar Tespit Tutanağı kargonun size geldiği zaman ürününde kırılma, hasar görme, bozulma veya eksik çıkması sonucunda tutulması gereken belgeye verilen addır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus kargoyu teslim almadan yani teslim alma belgesini tam ve sağlam olarak aldım imzalamadan önce kurye ile beraber kargonun içerisinde ürünün eksik, kırık, hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu şekilde kontrol edilip daha sonra ürünü her şey tamam ve tam ise teslim alınmalıdır. Eğer kargoda hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturmak zorundasınız.

Hasar tespit tutanağı ise kargocu ile tutulur. Kurye ile beraber hasar veya eksiklik ne ise o konu hakkında detaylı bir şekilde belgeye dökülerek karşılıklı olarak imzalanır.

Bu şekilde hasar tespit tutanağını tutmuş olursunuz.

Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC a teslimat yapılamamaktadır.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İlk yardım Malzemesi-Kan Durdurucu-Hızlı yavaş salınımlıTurnike- Taktik Turnike Geniş -SOF TACTİCAL TOURNIQUET 1.5" - SIKMA METAL

  • Marka: SOF TACTİCAL
  • Mağaza Ürün Kodu: MRK914-221121101214
  • Mağaza Stok Durumu: ÜRÜN TÜKENDİ
  • 99,00 ₺
  • KDV Hariç: 83,90 ₺

Etiketler: turnike