FİNİSH-ATLAS KOLİ BANDI 45 mm*100 mt ( adet )
Finish Koli Bantı 45x100 Metre 24 Adet Koli Bandı


Genişlik 45 mm
Uzunluk 100 metre
Hafif bir temasla hemen yapışır
Dayanıklıdır ve çekmez
Yapıştırıldığı yüzeyleri kapatır ve yalıtım sağlar
Basınca ve gerilmeye dayanıklıdır
Özellikle ağır paketlerin ambalajlanmasında kullanılır


Koli Bandı

Koli bandı hem evlerde hem iş yerlerinde yoğun olarak kullanılan çok amaçlı bir materyaldir. Sağlam yapıştırıcı özelliğine sahip olan koli bandı çeşitleri, ambalajlama işlemlerini daha kolay bir hale getirir. Genellikle kolileme ve paketleme işlemlerinin daha pratik yapılabilmesini sağlayan koli bantlama makinası ile birlikte kullanılır. Tıpkı koli bandı makinası gibi, son yıllarda kolileme işleminde en çok kullanılan araçlardan biri de koli kalemi adı verilen kalem türüdür. Bu kalem ile mürekkebin kolayca tutunamadığı yüzeylere not yazılabilir. Pratik çözümler sunan ürünlerle kolileme işlemi artık çok daha kolay!

 

Koli Bandı Nedir, Nasıl Üretilir? 

Sağlam ve dayanıklı yapıştırıcı özelliği ile ön plana çıkan koli bandı, karton koli gibi yapıştırılması zor yüzeyleri birbirine yapıştırmaya yarar. Ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan ürün, şeffaf renkli, çok renkli, baskılı gibi birçok çeşidi bulunur. 1928 senesinde Richard Gurley Drew adlı Amerikalı mucit selefon ve maskeleme bandını keşfetmiştir. Selüloz adlı yapışkan bir yüzey kullanılarak üretilen selefon ve maskeleme bandı, Avrupa’da seloteyp adıyla piyasaya sürülmüştür. Tıp alanına yönelik çeşitleri olan bantların daha sağlam yapılıları, koli bandı olarak bina ve inşaat, elektronik ve otomotiv endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır. Koli bantlarının giderek artan kullanımı, küresel olarak koli bantlarına olan talebin artmasına yol açar. Aynı zamanda, gelişmiş yapışkan teknolojisine sahip koli bantlarının performansındaki iyileşme, bant üreticilerinin daha kaliteli ve dayanıklı malzemelerle pazar taleplerine uymalarını sağlar. Pazar büyüme oranlarının yer aldığı futuremarketinsights.com adlı sitedeki verilere göre 2017 yılında küresel bant pazarının toplam değeri 3.745.3 Milyon ABD Doları’na ulaşmıştır.

KREDİ KARTI - TAKSİT TABLOSU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Teslimat Süreci Nasıldır?

Teslimat, kargo firması aracılığı ile teslim adresine yapılacaktır. Kargo ücreti 100 Tl ye kadar alıcı tarafından karşılanacaktır. Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim adresinizin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak da kargo firması tarafından size teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Ücret Tutarınız Nedir?

Yurt içi tüm siparişler için kargo ücreti firmasına göre değişiklik göstermekte ve Kargo firmaları tarafından anlaşmalarımıza göre tesbitedilmektedir.

Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; https://marketimden.com/index.php?route=account/return/add adresinden bilgilendirip İade formunu gönderiniz. Gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Kargo firmasına tutanak tutturunuz.

“Hasar Tespit Tutanağı” Nedir?

Hasar Tespit Tutanağı kargonun size geldiği zaman ürününde kırılma, hasar görme, bozulma veya eksik çıkması sonucunda tutulması gereken belgeye verilen addır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus kargoyu teslim almadan yani teslim alma belgesini tam ve sağlam olarak aldım imzalamadan önce kurye ile beraber kargonun içerisinde ürünün eksik, kırık, hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu şekilde kontrol edilip daha sonra ürünü her şey tamam ve tam ise teslim alınmalıdır. Eğer kargoda hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturmak zorundasınız.

Hasar tespit tutanağı ise kargocu ile tutulur. Kurye ile beraber hasar veya eksiklik ne ise o konu hakkında detaylı bir şekilde belgeye dökülerek karşılıklı olarak imzalanır.

Bu şekilde hasar tespit tutanağını tutmuş olursunuz.

Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC a teslimat yapılamamaktadır.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

FİNİSH-ATLAS KOLİ BANDI 45 mm*100 mt ( adet )

  • Marka: FİNİSH
  • Mağaza Ürün Kodu: MRK782-060122163242
  • Mağaza Stok Durumu: 72
  • 18,90 ₺
  • KDV Hariç: 16,02 ₺

Etiketler: FİNİSH-ATLAS, KOLİ, BANDI, 45, mm*100, mt, (, adet, )