Çoklu Satıcı Sistemi Özellikleri

Marketimden.com  Çok Satıcılı Mağaza Sistemi


Marketimden.com için Çok Satıcılı Sistemini kullanarak, kendi pazar yerinizi oluşturabilirsiniz. Kusursuz teknolojisi, e-ticaret mağazanızı bir kaç tıklama ile bir pazar yerine dönüştürür. Kodlama ve diğer teknik gelişmeler hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadan, satıcılar web sitelerini kolayca indirebilir ve bir pazar sahibi olabilirler. 

Satıcı hesabıyla ilgili tüm ayrıntıları kontrol etmek için, satıcılara Marketimden.com da ön panelinde kendi Yönetim Paneli verilir.

Multi Store Uyumluluğu:

Bu modül Çoklu Mağazalarımız ile uyumludur. Marketimden.com a ait diğer siteler ile uyum içinde sitelerde veya alanlarda kullanılabilir.

Sipariş Yönetimi:

1. Satıcılar kendi nakliye ve kargo yöntemlerini oluşturabilirler. 
2. Satıcılar Siparişleri gösterge panelinin kendisinden yönetebilir.

Marketimden.com Mağaza yöneticisi için özellikler:

1.  Yönetici, satıcının isteğini arka uçtan onaylayarak veya reddederek bir satıcı listesini yönetebilir ve izleyebilir. Mağaza yöneticisi buna göre satıcı listesini görüntüleme ve yönetme yetkisine sahiptir.
2.  Mağaza yöneticisi, satıcının Pazara ürün ekleme isteğini kolayca kabul edebilir veya reddedebilir. Tüm başvurular onay için mağaza yöneticisi altındadır. Mağaza yöneticisi istekleri buna göre onaylayabilir / reddedebilir.
3.  Yönetici, satıcılara tahsil edilen komisyonu kolayca ayarlayabilir ve yönetebilir. Her satıcı için bireysel komisyon oranlarını yönetmesi için yönetici atayabilir. Yönetici, tüm satıcılar için dünya çapında komisyon yüzdesini ayarlayabilir ve hatta satıcılara ayrı ayrı komisyon yüzdesi uygulayabilir.
4.  Yönetici, pazardaki tüm satıcıların işlemlerini görebilir. Yönetici işlemi izleyebilir .
5.  Yönetici, satıcılar için kategorileri sınırlayabilir ve satıcılar için kategoriler için çeşitli kısıtlamalar ekleyebilir. Satıcılar yalnızca izin verilen kategorilere ürün ekleyebilir.
6.  Bu modül, yöneticinin satıcının listesini, satıcı ürünlerini, satıcı siparişlerini ve komisyonları yönetmesi için dolaştırılmamış bir  arayüzü sağlar.
 
Satıcılar / Mağazalar için Marketimden.com Çoklu Satıcı Sisteminin Özellikleri:
1.  Satıcılar, online Marketimden.com Hesabım sayfasında varsayılan kayıt formuyla normal bir alıcı olarak kolayca kaydolabilirler.
2.  Satıcının gösterge panosu, satıcının hesaplarını, satıcı profilini, ürünlerini ve Çoklu satıcı sisteminin yardımıyla bir satışı takip etmesini ve yönetmesini kolaylaştırır.
3.  Çoklu Satıcı sistemi bakımlı tasarımı, satıcılara mükemmel bir deneyim sunar ve ayrıca müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunar.
4.  Satıcılar tüm etkinlikleri yalnızca mağazanın KONTROL PANELİNDEN yönetebilirler. Satıcı ve alıcı için aynı giriş sayfası olduğu için satıcılar için başka giriş yoktur. Kendi hesap sayfalarından kontrol sağlarlar.
5.  Satıcılar ürün miktarını ve fiyatını ekleyebilirler. Ayrıca ürün verilerini de yönetebilirler.
6.  Satıcılar “Özel Fiyat” ve “Özel Fiyat” tarihleri ​​ile ürünlerine özel fiyat ekleyebilirler.
7.  Satıcılar raporu, geliri, sipariş başına kazanılan geliri ve hesap sayfalarından satılan ürünleri içeren satış bilgilerini izlemek için hızlıca erişir.
8.  Satıcı, bir mikro site gibi ayrı “Satıcı Hesabı sayfalarına” sahiptir.
9.  Marketimden Çoklu Satıcı sistemi yardımı ile satıcılar, yöneticiye yeni bir kategori eklemek veya kaldırmak için talepte bulunabilirler.
10.  Satıcılar, Satıcı Sayfasında ön yüzdeki müşterilere görüntülenecek şekilde bir mağaza başlığı, mağaza logosu ve özel HTML içeriği ekleme yetkisine sahiptir.
11.  Satıcılar, satıcı panosu üzerinden satıcı ürünleri sayfasındaki ürünleri toplu olarak etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir veya silebilir.
12.  Satıcı panelinde / gösterge tablosunda etkileşimli Satıcı İşlemleri Raporu sunar.
13.  Satıcıların Sayfasındaki sosyal bağlantıların etkinleştirilmesi için satıcıların Sosyal URL’leri girme özelliği.
14.  Satıcıların, bazı kategori veya alt kategoriler için yöneticiden izin isteyecektir.
 
Müşteriler için Özellikler:
1.  Müşteriler , Pazardaki tüm satıcıların listesini görüntüleme seçeneğine sahiptir.
2.  Müşteriler kolayca belirli bir satıcı için arama yapabilirsiniz.
3.  Satıcı detayları satıcı sayfasında Müşteriler tarafından görülebilir.
4.  Müşteriler , ürün sayfasında satıcının derecelendirmesini ve adını görebilir.
5.  Müşteriler , her bir satıcı sayfasında satıcının ilgili ürünlerini görebilir.
6.  Her Müşteriler hesabında, müşteri hesabını satıcı hesabına çevirme seçeneği vardır.
 
Marketimden.com Çok Satıcılı Sistemine Dahil olmanın avantajları
1.  Mağaza yöneticisinin herhangi bir teknik özellik olmadan kendi Pazarını yaratmasını sağlar.
2.  Yöneticinin stok ve lojistik stresinin satıcılara aktarılmasını sağlar.
3.  Alıcılar ayrıca, Market place' in sonundan bir satıcı olarak kaydolabilirler.
4.  Satıcılar kendi web sitelerini korumak ve tanıtmak zorunda kalmadan ürünleri çevrimiçi olarak satabilirler. Ayrıca herhangi bir yatırım yapmadan online Marketplace olanaklarından yararlanabilirler.
5.  Satıcılar, gelir artışını artırarak ve müşteri tabanını genişleterek işlerinin genel büyümesini artırabilir.
6.  Piyasa katılımcılarının (alıcılar, satıcılar ve mağaza yöneticisi) en son güncellemelerden haberdar olmasını sağlayan e-posta yoluyla esnek ve etkili bir bildirim sistemi sağlar.
7.  Tüm temalara (duyarlı temalar dahil) erişilebilirlik sağlar ve kaynak kodu açık kaynaktır, böylece ihtiyaçlara göre kolayca değiştirilebilir.
8.  Tüm ürün tipleri Standart, Sanal ve Paketlenmiş Ürünler bu modül tarafından desteklenmektedir.
9.  Dünya çapındaki tüm Para Birimlerini Destekler.
 
Satıcılar için Faydaları:
  • Satıcılar ürün ekleyebilir veya çıkarabilir, sipariş geçmişini izleyebilir, satıcının profilini yönetebilir ve güncelleyebilir , mağaza başlığını ve logosunu güncelleyebilir, iade ve gönderim politikasını güncelleyebilir.
  • Marketimden Ücretsiz Pazar Yeri Entegrasyonu (Çoklu Mağaza Uyumlu):
  • Çevrim içi pazarlar, mağaza yöneticisinin ürünleri büyük ölçekte satması için kolay bir yoldur. Satıcıların sayısız işlevselliği, onu bir e-ticaret endüstrisinde en zorlu iş şekli haline getiriyor. Müşteriler aynı platformda birden fazla satıcı ve markanın ürünlerini bulabilir.
  • Marketimden.com sitesinden farklı olarak, online Çoklu satıcı sistemi , stokların ve lojistiğin tüm stresini satıcılara aktarır. Bu strateji hem mağaza yöneticisine hem de satıcılara avantajlar sağlar.
  • Marketimden.com sitenizi bir Pazar Alanına dönüştürmek, herhangi bir envanter tutmadan çeşitli stok tutma birimlerini (SKU'lar) satarak daha fazla kar elde etmenize yardımcı olabilir. 
  • Marketimden.com Çoklu Satıcı Sistemi Satıcılara daha birçok avantaj sunmaktadır. 
  • BOL KAZANÇLI SATIŞLAR DİLERİZ ..