Chrysamed Hamamböceği ve Karınca Jeli 5 Gr

Chrysamed


     Hamamböceği jeli fibron jel 5 Gr. Chrysamed farkı ile etkili hamamböceği jeli, bilinen bütün hamamböceği türleri üzerinde etkili sonuç verir. Hamamböceği binen en yaygın zararlılar içerisindedir, bulunduklara ortama çok hızlı uyum sağlayarak çoğalırlar, ortamdaki nemli, karanlık bütün alanlara yerleşerek yumurta bırakırlar. Hamamböcekleri görüldükleri andan itibaren çok acil mücadele gerektirir. Etkili sonuç almak istiyorsanız Chrysamed fibron jel tavsiyemizdir. Uygulama daha çok gece yapılmalıdır gece yapılan uygulamaların daha iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Ortamınızda hamamböceği taraması yapacaksanız öncelikli olarak bakmanız gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Sıcak ve nemli yerler, mutfak, banyo, bodrum, küvet, giysi sepetleri, mutfak buhar bacaları, kapı pervaz araları, süpürgelik araları, resim arkası ışıklar, cihaz motor araları, mobilya arkaları, duvar çatlakları, doğalgaz olmayan alanlarda yakacak alanları vb. Bu alanlarda ilaçlama yapmanız durumunda başarılı olmanız garantilidir. Şırınga içerinde olduğu için ayrıca uygulama aparatına gerek yoktur .

Ayrıca kokulu ve kokusuz yüzey ilaçlarından rahatsız olanlar ve evde bebek olduğu için ilaç kullanmaktan çekinenler için tavsiye edilir .ilaç küçük çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı boşluklara bırakıldığı için rahatlıkla kullanılır. Hastanelerin ilaçlamasında en çok kullanılan ilaç türüdür çünkü uygulama yapılırken hastaların çıkarılmasına ve rahatsız edilmesine gerek kalmaz.

Chrysa Fibron Gel, hamam böceği mücadelesi için gelistirilmiş en etkili Phenylpyrazole grubunda yer alır. Çevre için güvenli, geniş spektrumlu ve düşük dozlarda yüksek etkinliğe sahiptir. Hamam böceğinin tüm türleri üzerinde etkilidir.

Chrysa Fibron Gel, diğer insektisit gruplarına karsı bağışıklık kazanan popülasyona karsı çok etkili yeni nesil üründür. Firmamız tarafından gelistirilen özel yem katkı formülüyle nemliliğini ve çekiciliğini uzun süre korumaktadır.

 

Detaylar;

Hedef Zararlı: Alman Hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Oryantal hamaböceği

Kullanım alanları: Ev, işyeri, ofis, depo, fırın, pastane, okul, hastane, gıda üretim tesisleri, fabrikalar, otel, restaurant, lokanta, okul, taşıma araçları(tır,otobüs,gemi)

Aktif Bileşenler: %0.05 Fipronil

Neden Fibron Hamamböceği Jeli: Chrysamed Fibron Gel, diğer insektisit gruplarına karsı bağışıklık kazanan popülasyona karsı çok etkili yeni nesil üründür.

Kullanım Şekli: Fibron hamamböceği jeli kullanıma hazır bir ilaç olduğu için ön karışım yapmanız gerektirmez, haşerelerin yürüyüp gezindiği ve görüldükleri yüzeyler üzerine küçük mercimek tanesi büyüklüğünde damlalar bırakmanız yeterlidir. Uygulama sırasında orada olmasalar dahi bırakılan yüzeye gelip yemi yerler ve yuvalarına taşırlar jel formülasyon ilaçların tamamında sonuç domino etkisi yaratır ,yemi herhangi bir hamamböceği tükettiğinde kısa bir süre sonra böcek zehre dönüşür ve ölür ölen böceği diğer böcekler yedikleri için domino etkisi ile ölmeye başlarlar ve bütün yuva kısa süre sonra yok olur. Tavsiyemiz uygulamayı 7 gün ara ile 3 kez tekrar etmenizdir, çünkü ilk etkiden sonra ortama bırakılan yumurta ver ise onlardan çıkanlarında ölmesi için önemlidir.

Üretici:Chrysamed

Ambalaj:5 Gr Şırınga

KREDİ KARTI - TAKSİT TABLOSU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Teslimat Süreci Nasıldır?

Teslimat, kargo firması aracılığı ile teslim adresine yapılacaktır. Kargo ücreti 100 Tl ye kadar alıcı tarafından karşılanacaktır. Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim adresinizin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak da kargo firması tarafından size teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Ücret Tutarınız Nedir?

Yurt içi tüm siparişler için kargo ücreti firmasına göre değişiklik göstermekte ve Kargo firmaları tarafından anlaşmalarımıza göre tesbitedilmektedir.

Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; https://marketimden.com/index.php?route=account/return/add adresinden bilgilendirip İade formunu gönderiniz. Gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Kargo firmasına tutanak tutturunuz.

“Hasar Tespit Tutanağı” Nedir?

Hasar Tespit Tutanağı kargonun size geldiği zaman ürününde kırılma, hasar görme, bozulma veya eksik çıkması sonucunda tutulması gereken belgeye verilen addır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus kargoyu teslim almadan yani teslim alma belgesini tam ve sağlam olarak aldım imzalamadan önce kurye ile beraber kargonun içerisinde ürünün eksik, kırık, hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu şekilde kontrol edilip daha sonra ürünü her şey tamam ve tam ise teslim alınmalıdır. Eğer kargoda hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturmak zorundasınız.

Hasar tespit tutanağı ise kargocu ile tutulur. Kurye ile beraber hasar veya eksiklik ne ise o konu hakkında detaylı bir şekilde belgeye dökülerek karşılıklı olarak imzalanır.

Bu şekilde hasar tespit tutanağını tutmuş olursunuz.

Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC a teslimat yapılamamaktadır.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Chrysamed Hamamböceği ve Karınca Jeli 5 Gr

  • Marka: ÇAPA TARIM
  • Mağaza Ürün Kodu: MRK919-290721082804
  • Mağaza Stok Durumu: 10
  • 35,40 ₺
  • KDV Hariç: 30,00 ₺

Etiketler: Chrysamed, Hamamböceği, ve, Karınca, Jeli, 5, Gr