Brofar Pasta Fare Zehiri 100 Gr

As İlaç Brofar Pasta Fare Zehiri 100 Gr

BROFAR PASTA FARE ZEHİRİ 100 Gr 

 Bu pasta fare ve sıçanlar için son derece cazip olan küçük kullanıma hazır zarflar içinde sununlan hoş kokulu bir yemdir. Fare ve sıçanlar bu yemi tek bir defa yedikten sonra en geç 7 gün içinde ölür. Öldükten sonra bir mumyalaşma başlar. Bu olay kokuyu azaltır. İçinde insanlar ve evcil hayvanlar için itici bir madde bulunur. Fare izlerinin görüldüğü yerlerde 2-4 metre aralıklarla 40 gr ürünü istasyonların içine yerleştiriniz. Sıçan izlerinin görüldüğü yerlerde 5-15 metre aralıklarla 100 gr ürünü istasyonların içine yerleştiriniz. İstasyonlar; oyuklara,duvar diplerindeki fare ve sıçan yolları ile sığınaklar arasına yerleştirilmelidir. Yemleri tamamen yemeden önce yenileyin. Yeni gelenleri kontrol etmek ve engellemek için bir doz yem bırakın. Bittiğinde yem ilavesi yapılır. 

 
Formülasyon Şekli : Pasta 
Aktif Madde : Brodifacoum 0.005%  Brodifacoum cas no: 56073-10-0
Yardımcı Maddeler: Denatonium benzoate 0.001%
2,2'Iminodiethanol 0,001 cas no: 3734-33-6

 Kullanılacağı Zararlı Türleri 
 Sıçan
Fare 
 
ÇOCUKLARDAN,GIDA VE HAYVAN YEMLERİNDEN UZAK TUTUNUZ. BUHAR VEYA ZERRELERİNİ SOLUMAYINIZ. UYGULAMA VE HAZIRLIK AŞAMASINDA MASKE, KORUYUCU ELBİSE,ELDİVEN VE GÖZLÜK KULLANINIZ. UYGULAMA VE HAZIRLIK AŞAMASINDA HİÇBİR ŞEY YEMEYİNİZ,İÇMEYİNİZ, SİGARA KULLANMAYINIZ.İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ. 

KREDİ KARTI - TAKSİT TABLOSU

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Teslimat Süreci Nasıldır?

Teslimat, kargo firması aracılığı ile teslim adresine yapılacaktır. Kargo ücreti 100 Tl ye kadar alıcı tarafından karşılanacaktır. Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslim adresinizin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak da kargo firması tarafından size teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Ücret Tutarınız Nedir?

Yurt içi tüm siparişler için kargo ücreti firmasına göre değişiklik göstermekte ve Kargo firmaları tarafından anlaşmalarımıza göre tesbitedilmektedir.

Ürünün Hasarlı Çıkması Durumunda Ne Yapmam Gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; https://marketimden.com/index.php?route=account/return/add adresinden bilgilendirip İade formunu gönderiniz. Gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Kargo firmasına tutanak tutturunuz.

“Hasar Tespit Tutanağı” Nedir?

Hasar Tespit Tutanağı kargonun size geldiği zaman ürününde kırılma, hasar görme, bozulma veya eksik çıkması sonucunda tutulması gereken belgeye verilen addır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus kargoyu teslim almadan yani teslim alma belgesini tam ve sağlam olarak aldım imzalamadan önce kurye ile beraber kargonun içerisinde ürünün eksik, kırık, hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu şekilde kontrol edilip daha sonra ürünü her şey tamam ve tam ise teslim alınmalıdır. Eğer kargoda hasar veya eksiklik var ise hasar tespit tutanağı tutturmak zorundasınız.

Hasar tespit tutanağı ise kargocu ile tutulur. Kurye ile beraber hasar veya eksiklik ne ise o konu hakkında detaylı bir şekilde belgeye dökülerek karşılıklı olarak imzalanır.

Bu şekilde hasar tespit tutanağını tutmuş olursunuz.

Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC a teslimat yapılamamaktadır.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Brofar Pasta Fare Zehiri 100 Gr

  • Marka: ÇAPA TARIM
  • Mağaza Ürün Kodu: MRK980-290721082710
  • Mağaza Stok Durumu: 50
  • 19,90 ₺
  • KDV Hariç: 16,86 ₺

Etiketler: Brofar, Pasta, Fare, Zehiri, 100, Gr